Articles Comments

Blog o biżuterii artystycznej i nie tylko. » Biżuteria ogólnie, Kolczyki Hand made, Porady » Co to są zatyczki i baranki do kolczyków?

Co to są zatyczki i baranki do kolczyków?

.

Jak nie zgubić kolczyków?

 

Witajcie kochani ostatni o dostałem na maila zapytanie. Co to są zatyczki i baranki do kolczyków i gdzie można je kupić tanio?

Jak każda kobieta pewnie wie kolczyki raz przychodzą raz odchodzą tzn. kolczyki często się gubią, z pewnością nie raz miałyście sytuację, że nowo kupione kolczyki wypadły wam z dziurki i przepadły na zawsze. Jest jednak sposób na to aby nie gubić więcej kolczyków. Wystarczy kolczyk zabezpieczyć zatyczkami lub barankiem.

Zatyczki silikonowe do kolczyków

Zatyczki silikonowe do kolczyków

Zatyczki do kolczyków to po prostu silikonowe nakładki z ciasną dziurką. Po włożeniu waszej pięknej biżuterii do ucha nakładamy taka zatyczkę na wystający z drugiej strony ucha koniec bigla i w ten sposób zabezpieczamy nasze kolczyki przed niekontrolowanym odpłynięciem w niepamięć.Co najważniejsze zatyczki do kolczyków wykonane są z przeźroczystego silikonu więc są praktycznie niewidoczne.

 

 

 

 

Baranki do kolczyków

Baranki do kolczyków

Baranki do kolczyków to także zabezpieczenie lecz niezbędne dla kolczyków typu sztyft czy ćwiek. Muszą być założone gdyż krótka szpilka sztyftu z pewnością wypadnie bez zabezpieczenia. Można je również stosować do normalnych bigli tak jak zatyczki do kolczyków. Niestety baranki do kolczyków w przeciwieństwie do zatyczek do kolczyków są widoczne i psują efekt.

 

 

 

 

Jeśli chodzi zaś o zakup zatyczek do kolczyków to jest tego pełno w całym internecie i można je kupić za śmieszne pieniądze. Polecam sklep www.kolczyki.org.pl

Share
-->

Dodane przez

Kategoria: Biżuteria ogólnie, Kolczyki Hand made, Porady · Tagi: , , , ,

Comments are closed.